Nasi partnerzy

Aw

Automobilklub Wielkopolski

Stowarzyszenie powstałe w 1923 r., organizacja społeczna powołana w celu popularyzowania sportu i turystyki motorowej, podnoszenia kultury motoryzacyjnej i bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz niesienia pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Siedzibą władz Automobilklubu jest miasto Poznań.

http://www.aw.poznan.pl/
[email protected]

Screen shot 2017 03 18 at 13.20.09

Bridgestone

Największy producent wyrobów gumowych i opon na świecie.

http://www.bridgestone.pl/

Legato logotyp z kolkiem bmp rgb

Legato Motocykle

Sklep internetowy, który połączył swoją pasję do motocykli, wiedzę na temat mechaniki oraz liczne kontakty w świecie motocyklowym w jedną całość pod nazwą "Legato Motocykle".

W sezonie motocyklowym możecie Państwo skorzystać z oferty firmy "Legato Motocykle" na torze Poznań, która doposaża uczestników treningów i zawodników wyścigowych.

http://www.legato-motocykle.pl/

Pzm

Polski Związek Motorowy

Polski Związek Motorowy (PZM) zajmuje się propagowaniem wiedzy i kultury motoryzacyjnej, prowadzi działania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, promuje turystykę motorową i caravaningową. Polski Związek Motorowy pełni funkcję polskiej federacji narodowej w sportach motorowych. Jest członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a także federacji międzynarodowych, takich jak: Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) Międzynarodowa Federacja Motocyklowa (FIM) Europejska Federacja Motocyklowa (FIM Europe)

http://www.pzm.pl/

Revitlog

Rev'it

Producent renomowanych kombinezonów i odzieży motocyklowej.

https://www.revitsport.com/