Mini Speed Day

Zajęcia zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych osób chcących potrenować lub podszkolić się z zakresu jazdy motocyklem, prowadzone na mini motocyklach klasy pitbike.
Jest to idealne miejsce żeby stawiać pierwsze kroki w jeździe motocyklem jak także w niskobudżetowy sposób sprawdzić różne style prowadzenia motocykla lub spróbować swych sił w sporcie motocyklowym.
Zajęcia będą odbywać się w niektóre środy w godzinach 15:00 – 18:00 lub 16:00 - 19:00 wg poniższego kalendarza na terenie toru Poznań
(ul. Wyścigowa 3; 62-083 Przeźmierowo):

Terminy w przygotowaniu.

Początkowo zajęcia przeznaczone będą tylko dla posiadaczy motocykli pitbike wyposażonych w ubiór motocyklowy. W terminach późniejszych przewidujemy wynajem zarówno motocykli jak i kombinezonów lub ochraniaczy.
Zajęcia będą prowadzone dla 2 różnych stopni zaawansowania motocyklistów: poczatkujących oraz zaawansowanych. Zajęcia prowadzone będą wg ściśle ustalonego planu szkoleniowego jednak dołączyć będzie można w każdej chwili trwania sezonu.

Zajęcia zawsze prowadzone są pod nadzorem minimum 1 instruktora sportu motocyklowego licencjonowanego przez Polski Związek Motorowy oraz kontrolą Centrum Medycznego toru Poznań.
Każdy motocykl obowiązkowo musi być wyposażony w układ wydechowy z „dB-killerem” celem obniżenia poziomu głośności który jest restrykcyjnie kontrolowany w okolicach toru.
Zajęcia odbywać będą się bez względu na warunki pogodowe jednak Organizator zastrzega sobie prawo ich odwołania o czym będzie informował poprzez media społecznościowe oraz niniejszą stronę internetową.